Ajurvédská jógová masáž a regresní terapie v Praze

AJURVÉDSKÁ JÓGOVÁ MASÁŽ

Studovala jsem ajurvédskou jógovou masáž v Indii a nyní nabízím tento jedinečný typ masáže v Praze.

Co je charakteristické pro ajurvédskou jógovou masáž?
Ajurvédská jógová masáž (AJM) kombinuje techniky tradiční indické masáže s asistovaným strečinkem založeným na jógových ásanech. Původní metoda AJM byla vyvinuta na počátku 80. let mistryní Kusum Modak z Indie.

AJM se provádí na matraci. Délka masáže je od 60 do 90 minut. Masáž se provádí nejen rukama, ale také chodidly. Hluboká masáž tkání se střídá s asistovaným protahováním zaměřeným individuálně pro potřeby klienta. Dalším charakteristickým rysem masáže je použití speciálního prášku zvaného calamus (Latin Acorus Calamus), který po smíchání s malým množstvím oleje odstraňuje toxiny z těla a zlepšuje krevní oběh.

AJM poskytuje rychlé výsledky na fyzické, psychologické a energetické úrovni:
- snižuje svalové napětí
- zvyšuje flexibilitu
- zlepšuje dýchací aktivitu
- zlepšuje cirkulaci tekutin v těle
- doplňuje energetické rezervy

Indikace pro masáž:
- Bolest kloubů a svalů
- dýchací potíže
- svalová ztuhlost
- Střevní / trávicí poruchy
- Stres, úzkost, deprese
- bolesti hlavy
- poruchy spánku

CENA MASÁŽE: 1300 Kč - 90 min, 1000 Kč - 60 min.
Při platbě za 5 90-minutových masáží je cena 5000 Kč (1 000 Kč za 1 masáž)
Masáže poskytuji přímo ve studiu.
REGRESNÍ TERAPIE

Této metódě jsem se naučila v Indii, ve městě Mysore, od mistra Naga Kumara.
Léčivá regresní terapie je metoda, která umožňuje člověku, aby se vrátil k životům, ve kterých prožil události, které zanechaly v jeho duši negativní vzpomínky a emoce. Tyto vzpomínky a emoce mají totiž často dopad na ten jeho současný život a projevují se jako překážky bránící našemu pokroku buď v materiálním světě anebo na naší duchovní cestě.
Většinou je naše úroveň vnímání, když procházíme různými životními zkušenostmi, nižší, než by mohla být. Když se během terapie ponořujeme do minulých životů, nacházíme se ve stavu plného prožívání. Získáváme tak jasné porozumění událostem tohoto života a uvědomujeme si příčiny negativních emocí. Když si je uvědomíme, můžeme se zbavit těchto emocí a tak odstranit bloky, které nám překáží vést plnější život. Díky tomu jsme shopní lépe a s větší sebedůverou nasledovat své cíle a získat vnitřní rovnováhu.
Pořádám regresní terapie pro všechny, kteří chtějí žít plnější život. Každé sezení začíná tím, že probíráme problém, který chce klient řešit, a pak se ponořujeme do života, ve kterém tato záležitost vznikla. Terapie obvykle trvá přibližně dvě hodiny a je zcela bezpečná. Klient se nachází ve stavu hluboké relaxace a je si vědom celého procesu

CENA JEDNOHO SEZENÍ 1300 Kč

Přidejte se k nám!
AJURVÉDSKÁ JÓGOVÁ MASÁŽ
1300 Kč - 90 min, 1000 Kč - 60 min.
Při platbě za 5 90-minutových masáží je cena 5000 Kč (1 000 Kč za 1 masáž)
REZERVACE
REGRESNÍ TERAPIE
1300 Kč/sezení
REZERVACE
Made on
Tilda