Jóga plán na červen. Oslav sama sebe!
Miluju vidět, jak se ženy dostávají do kontaktu samy se sebou, se svým tělem, s prastarou energií své sexuality.

Když se stávají ženy vnitřně svobodné. Když začínají oslavovat sama sebe a své vlastní tělo. Když ženy přestávají soutěžit a začínají spolupracovat. To je obrovská tvůrčí síla.

A proto jsem se ve svém online studiu Yoga Dealers Club rozhodla věnovat červen právě tomuto tématu. Oslavě sebe sama a své sexuality! Sestavila jsem pro vás 30-denní cvičební plán lekcí jógy, meditace a dýchacích technik pro každý den. Každá lekce vás přiblíží k tomu, abyste se dostali do kontaktu se svojí pravou podstatou, tvůrčí energii a začaly si více užívat život.

Nyní už nemusíte přemýšlet o tom, jakou lekci si dát dnes. Všechno jsem pro vás pečlivě připravila! Tentokrát udělám navíc speciální Facebookovou skupinu s dalšími materiály a vzájemnou podporou. Máme skvělou komunitu a už se těším na tuto společnou energii!

Jak žena vypadá a jak se cítí, když je v dobrém kontaktu se svou sexualitou?

Vyzařuje vitální energii, celistvost, ráda žije.

A to souvisí zdaleka nejen s tím, že se cítí přitažlivá (přečtěte si můj předchozí newsletter), ale hlavně s tím, že má dobrý kontakt se svým tělem, ví, co má v životě ráda a také ví, jak si o to říct .

Ne nadarmo je v józe sexuální energie propojena s druhou čakrou, která symbolizuje kreativní energii, radost a motivaci.

Připojte se k nám v červnu, pokud se chcete stát ženou která ráda žije: každý den, a nejen na dovolené nebo o víkendu.
Prozatím sem dávám seznam praktik pro zlepšení kontaktu s energií sexuality a tvořivosti pro samostatnou praxi:

  • Ásany (pozice): Baddha Konasana, Upavistha Konasana, Viparita Karani - jsou skvělé pro otevření a uvolnění pánevní oblasti.
  • Pránájáma (dechové techniky): Nadi Shodhana, Brániční dech - pomáhají zvládat stres a zlepšit soustředění.
  • Meditace: Body Scan meditace a meditace na uvědomění si pánevního dna dokážou pomoci rozvinout větší povědomí o těle v přítomném okamžiku.

V naším červnovém plánu budou nejen vybrané lekce z mých stávajících kurzů, ale také přibydou úplně nové, například:

Dynamická vinyasa na rozproudění sexuální energie a propojení se svou podstatou
Tantrická jóga flow "Milování sama se sebou"
Jóga na rozproudění lymfatického systému