Jak meditovat, aby to změnilo váš mozek
Drahý čtenáři,

Tento newsletter je inspirován mým nejnovějším podcastem "Jak meditovat, aby to změnilo váš mozek (tipy, jak se naučit dovednosti štěstí)"

Rozhodla jsem se, že tady uvedu některé klíčové poznatky z podcastu, které tě (doufám!) inspirují k poslechu celé epizody.

…Spousta lidí si myslí, že meditace je o tom ležet, poslouchat si příjemnou hudbu a něčí hlas, který je provádí sluneční loukou. V pravém slova smyslu toto není meditace, ale spíše vedená relaxace či nedirektivní hypnóza. Toto je také dobrá praktika, slouží to však pro jiné účinky: relaxace, doplněk pro psychoterapii, balzám na duši.

Také není správné jakoukoliv příjemnou činnost nazývat meditací ("čtení je moje meditace", "shopping je moje meditace", "sport je moje meditace" atd.).

Meditace v tom pravém slova smyslu je něco jiného. Je to posilovna pro mozek, který se učí nesoudně soustředit na nějaký objekt uvnitř nás: ať už je to dech, fyzické pocity nebo myšlenky

… Meditace dokáže ovlivnit náš život nejen na té duchovní, ale také i na materiální úrovni: ty nejlepší nápady dostáváme totiž často právě v meditaci.

… Meditace dokáže doslova změnit, jak náš mozek funguje (podrobněji to vysvětluji v podcastu)

Osobně jsem zažila významné změny ve svém životě díky meditaci. Nech se inspirovat mým příběhem a zjisti, jak meditace dokáže ovlivnit tvůj život a pomoci ti dosáhnout štěstí, úspěchu a spokojenosti.
Štěstí je dovednost.
Jakákoliv dovednost se dá natrénovat. Berte meditaci jako posilovnu pro svoji mysl, která se učí umění štěstí.

Připojte se ke kurzu Meditace pro každodenní život a začněte meditovat už dnes:https://ashtanga-prague.com/page33263463.html
Přihlaste se na individuální spolupráci: https://marifreedom.com/cz
Odkaz na předchozí newslettery:https://ashtanga-prague.com/#rec528352057