E-book zdarma
4 osvědčené strategie
JAK VYTVOŘIT Z VÝUKY JÓGY ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ
Nauč se, jak proměnit svou vášeň ve stabilní příjem a vydělávej si tím, co tě opravdu baví
  • Jsi učitelka jógy, která touží nejen po duchovním, ale také finančním růstu?

  • Chtěla by ses výuce jógy věnovat naplno, ale nevíš, jak na tom vydělat tolik peněz, aby tě to dokázalo živit?

  • Jsi unavená od všudypřítomné reklamy a chtěla by ses naučit prodávat své produkty a služby bez agresivního marketingu, ale v souladu se svými hodnotami?
Pak můj e-book "4 osvědčené strategie, jak vytvořit z výuky jógy úspěšné podnikání" je něco právě pro tebe.
Co se v e-booku dozvíš?
  • Jak změnit své myšlení o penězích: naučíš se, jak překonat omezující přesvědčení, že výuka jógy a dobrý výdělek nejdou dohromady.

  • Jak definovat svou jedinečnost: pomůžu ti zjistit, co tě odlišuje od ostatních a jak to efektivně komunikovat svým klientům.

  • Jak diverzifikovat své příjmy: prozkoumáme společně různé způsoby, jak z jógy vytvořit více zdrojů příjmu, od workshopů až po online kurzy.

  • Jak vytvořit prodejní funnel: naučíš se, jak přilákat a udržet zákazníky pomocí osvědčených marketingových technik, a to s konkrétními příklady.
Proč zrovna tento e-book?
Ahoj, jsem Mari
autorka tohoto e-booku. Jsem přesvědčená, že vydělávat dobré peníze smysluplnou prací dokáže každý.

Vím, o čem mluvím. Tohle žiji každý den.
Z 0 jsem se dostala k úspěšnému online byznysu. Svou vášeň jsem proměnila v podnikání, které mě živí, dává mi smysl a pomáhá ostatním. A vím, že je to možné i pro tebe. Vše, co sdílím, je ověřeno mými vlastními zkušenostmi.Mojí vizí pomocí tohoto e-booku je podělit se o své know-how, poskytnout ti svou podporu a pomoci ti vyvarovat se zbytečným chybám na tvé cestě za snem. Pokud to bylo možné pro mě, je to možné i pro tebe.

Pojďme vyrazit společně na cestu, kde se jóga, peníze a podnikání nevylučují, ale vzájemně se doplňují.
Přidej se ke mně a dalším úspěšným učitelům jógy
Nenech si ujít tuto příležitost. Získej praktické rady a inspiraci, a začni budovat stabilní a výdělečné jógové podnikání v souladu s tvými hodnotami.
Vaše dávka inspirace
Přihlaste se k odběru mého newsletteru. Najdete v něm obsah zdarma o józe, meditaci a psychologii, a také se jako první dozvíte o nových akcích a získáte exkluzivní slevy. Newsletter posílám 2x měsíčně